tertiary_blue.png

Vores repræsentantskab er vores øverste myndighed og mødes to gange årligt

Repræsentantskabet

Vores øverste myndighed er repræsentantskabet, som er valgt ind af medlemmerne i det geografiske område, som vi dækker. De vælges for fire år ad gangen.  

 

Læs mere om valghonorar og vores vedtægter.

  • Agner Holmbjerg

    Skjold - Brund - Stourup

  • Anders Buhl Jensen

    Bredel - Engum - Assendrup

  • Ann Fynbo

    Horsens Nord Øst - Endelave

  • Anne Bust

    Horsens Syd Vest

  • Annemette Glyngø

    Horsens City

  • Annemette Hansen

    Bredballe - Bybæk - Hornstrup

  • Arild Pedersen

    Barrit - Breth - Staksrode

  • Assia Zouaoui, Bestyrelsesmedlem

    Horsens Nord Øst - Endelave

  • Birger Hansen

    Kragelung - Øster Snede - Båstrup - Sole

  • Bo Pinholt

    Juelsminde - Klakring - Vesterby

  • Bo Ulsøe

    Horsens Syd Vest

  • Carsten Jul Christensen, Bestyrelsesmedlem

    Hedensted

  • Carsten Schrøder

    Dagnæs - Tyrsted

  • Chresten Bakkensen Bruun

    Stouby - Belle - Hyrup - Hostrup

  • Claus Brodersen

    Horsens City

  • Claus Rønsholt

    Daugård

  • Dan Michaelsen

    Løsning

  • Erik Christiansen

    Stenderup - Braa - Nr. & Sdr. Aldum

  • Erik Vestergaard

    Juelsminde - Klakring - Vesterby

  • Flemming Ahlgreen

    Horsens City

  • Gunnar Hansen

    Løsning

  • Gunnar Jensen

    Glud - Snaptun - Sønderby - Hjarnø

  • Hanne Blume Levy

    Juelsminde - Klakring - Vesterby

  • Hans P. Hansen

    Korning - Merring

  • Hans-Henrik Lauridsen

    Horsens Nord Øst - Endelave

  • Henning Christensen

    Ølsted - Bottrup - Oens

  • Henning Mortensen

    Bjerre

  • Jan Rohdemejer

    Horsens Syd Vest

  • Jens Quorning

    Hatting - Eriknauer

  • Jens Munk Jensen

    Torsted - Thorsvang

  • Jørgen Brønd, Bestyrelsesmedlem

    Sejet - Uth

  • Jørgen Palle Dyhr

    Dagnæs - Tyrsted

  • Karina Aamann

    Dagnæs - Tyrsted

  • Keene Stolling Jensen

    Horsens Syd Vest

  • Lars Kruse

    Hedensted

  • Lars Rahbek

    Horsens Nord Øst - Endelave

  • Lars Skovbjerg

    Horsens City

  • Lars Skytte Nielsen

    Horsens City

  • Lis Emborg

    Torsted - Thorsvang

  • Lisbeth Holsteen Jessen

    Horsens Nord Øst - Endelave

  • Lisbeth Skibsted

    Horsens City

  • Liv Tind Hauch

    Horsens Syd Vest

  • Maiken Lorensen

    Hosby - As - Kirkholm

  • Marianne K. Kristensen, Bestyrelsesmedlem

    Hedensted

  • Mette Ravn

    Horsens Nord Øst - Endelave

  • Morten Kjærgaard

    Løsning

  • Morten Wind Andersen

    Hornsyld - Nebsager

  • Niels Peter Bøgballe

  • Ole Frandsen

    Juelsminde - Klakring - Vesterby

  • Ole Kramer, Bestyrelsesmedlem

    Horsens Nord Øst - Endelave

  • Ole M. Kristensen

    Dagnæs - Tyrsted

  • Ove Juul

    Bredballe - Bybæk - Hornstrup

  • Per Madsen

    Ørum - Urlev - Story Dalby

  • Peter Bohsen Jensen

    Rårup - Gramrode - Møgelkær - Klejs

  • Peter Sebastian Petersen

  • Peter Sven Sørensen, Næstformand

    Hornsyld - Nebsager

  • Rikke Mai

    Vrigsted - Hornum

  • Søren Sandberg

    Horsens City

  • Søren Seindal Agner

    Hedensted

  • Søren Skjærbæk

    Bredballe - Bybæk - Hornstrup

  • Thomas Iversen

    Torsted - Thorsvang

  • Tobias Kierk

    Horsens City

  • Tobias Secher Bach

    Dagnæs - Tyrsted

  • Torben Steffensen

    Dagnæs - Tyrsted

  • Ulrik Kragh, Bestyrelsesformand

    Horsens Syd Vest

  • Søren Karstoft Pedersen

    Bredballe-Bybæk-Hornstrup

  • Charlotte Nygaard

    Bredballe- Bybæk- Hornstrup