Repræsentantskab
Vores repræsentantskab er vores øverste myndighed og mødes to gange årligt

Repræsentantskabet

Vores øverste myndighed er repræsentantskabet, som er valgt ind af medlemmerne i det geografiske område, som vi dækker. De vælges for fire år ad gangen.  

 

Læs mere om valghonorar og vores vedtægter.

  • Agner Holmbjerg

    Agner Holmbjerg

    Skjold - Brund - Stourup

  • Anders Buhl Jensen

    Anders Buhl Jensen

    Bredel - Engum - Assendrup

  • Ann Fynbo

    Ann Fynbo

    Horsens Nord Øst - Endelave

  • Anne Bust

    Anne Bust

    Horsens Syd Vest

  • Annemette Glyngø

    Annemette Glyngø

    Horsens City

  • Annemette Hansen

    Annemette Hansen

    Bredballe - Bybæk - Hornstrup

  • Arild Pedersen

    Arild Pedersen

    Barrit - Breth - Staksrode

  • Assia Zouaoui

    Assia Zouaoui, Bestyrelsesmedlem

    Horsens Nord Øst - Endelave

  • Birger Hansen

    Birger Hansen

    Kragelung - Øster Snede - Båstrup - Sole

  • Bo Pinholt

    Bo Pinholt

    Juelsminde - Klakring - Vesterby

  • Bo Ulsøe

    Bo Ulsøe

    Horsens Syd Vest

  • Carsten Jul Christensen

    Carsten Jul Christensen, Bestyrelsesmedlem

    Hedensted

  • Carsten Schrøder

    Carsten Schrøder

    Dagnæs - Tyrsted

  • Chresten Bakkensen Bruun

    Chresten Bakkensen Bruun

    Stouby - Belle - Hyrup - Hostrup

  • Claus Brodersen

    Claus Brodersen

    Horsens City

  • Claus Rønsholt

    Claus Rønsholt

    Daugård

  • Dan Michaelsen

    Dan Michaelsen

    Løsning

  • Erik Christiansen

    Erik Christiansen

    Stenderup - Braa - Nr. & Sdr. Aldum

  • Erik Vestergaard

    Erik Vestergaard

    Juelsminde - Klakring - Vesterby

  • Flemming Ahlgreen

    Flemming Ahlgreen

    Horsens City

  • Gunnar Hansen

    Gunnar Hansen

    Løsning

  • Gunnar Jensen

    Gunnar Jensen

    Glud - Snaptun - Sønderby - Hjarnø

  • Hanne Blume Levy

    Hanne Blume Levy

    Juelsminde - Klakring - Vesterby

  • Hans P. Hansen

    Hans P. Hansen

    Korning - Merring

  • Hans-Henrik Lauridsen

    Hans-Henrik Lauridsen

    Horsens Nord Øst - Endelave

  • Henning Christensen

    Henning Christensen

    Ølsted - Bottrup - Oens

  • Henning Mortensen

    Henning Mortensen

    Bjerre

  • Jan Rohdemejer

    Jan Rohdemejer

    Horsens Syd Vest

  • Jens Quorning

    Jens Quorning

    Hatting - Eriknauer

  • Jørgen Brønd

    Jørgen Brønd, Bestyrelsesmedlem

    Sejet - Uth

  • Jørgen Palle Dyhr

    Jørgen Palle Dyhr

    Dagnæs - Tyrsted

  • Keene Stolling Jensen

    Keene Stolling Jensen

    Horsens Syd Vest

  • Lars Kruse

    Lars Kruse

    Hedensted

  • Lars Rahbek

    Lars Rahbek

    Horsens Nord Øst - Endelave

  • Lars Skovbjerg

    Lars Skovbjerg

    Horsens City

  • Lars Skytte Nielsen

    Lars Skytte Nielsen

    Horsens City

  • Lisbeth Holsteen Jessen

    Lisbeth Holsteen Jessen

    Horsens Nord Øst - Endelave

  • Lisbeth Skibsted

    Lisbeth Skibsted

    Horsens City

  • Liv Tind Hauch

    Liv Tind Hauch

    Horsens Syd Vest

  • Maiken Lorensen

    Maiken Lorensen

    Hosby - As - Kirkholm

  • Marianne Kjerkegaard Kristensen

    Marianne K. Kristensen, Bestyrelsesmedlem

    Hedensted

  • Mette Ravn

    Mette Ravn

    Horsens Nord Øst - Endelave

  • Morten Kjærgaard

    Morten Kjærgaard

    Løsning

  • Morten Wind Andersen

    Morten Wind Andersen

    Hornsyld - Nebsager

  • Niels Peter Bøgballe

    Niels Peter Bøgballe

  • Ole Frandsen

    Ole Frandsen

    Juelsminde - Klakring - Vesterby

  • Ole Kramer

    Ole Kramer, Bestyrelsesmedlem

    Horsens Nord Øst - Endelave

  • Ole M. Kristensen

    Ole M. Kristensen

    Dagnæs - Tyrsted

  • Ove Juul

    Ove Juul

    Bredballe - Bybæk - Hornstrup

  • Peter Bohsen Jensen

    Peter Bohsen Jensen

    Rårup - Gramrode - Møgelkær - Klejs

  • Peter Sebastian Petersen

    Peter Sebastian Petersen

  • Peter Sven Sørensen

    Peter Sven Sørensen, Næstformand

    Hornsyld - Nebsager

  • Rikke Mai

    Rikke Mai

    Vrigsted - Hornum

  • Søren Sandberg

    Søren Sandberg

    Horsens City

  • Søren Seindal Agner

    Søren Seindal Agner

    Hedensted

  • Søren Skjærbæk

    Søren Skjærbæk

    Bredballe - Bybæk - Hornstrup

  • Thomas Iversen

    Thomas Iversen

    Torsted - Thorsvang

  • Tobias Kierk

    Tobias Kierk

    Horsens City

  • Ulrik Kragh, Bestyrelsesformand

    Ulrik Kragh, Bestyrelsesformand

    Horsens Syd Vest

  • Søren Karstoft Pedersen

    Søren Karstoft Pedersen

    Bredballe-Bybæk-Hornstrup

  • Charlotte Nygaard

    Charlotte Nygaard

    Bredballe- Bybæk- Hornstrup

  • Bo Bårris Petersen

    Bo Bårris Petersen

    Dagnæs - Tyrsted

  • Martha Lagoni

    Martha Lagoni

    Dagnæs - Tyrsted

  • Jens Høgh-Petersen

    Jens Høgh-Petersen

    Torsted - Thorsvang

  • Peter Bang Fasting Bauer

    Peter Bang Fasting Bauer

    Torsted - Thorsvang